Najczęstsze Pytania i Odpowiedzi (FAQ)

pytania przedzakupowe

Czy można wysłać pytanie o zgodę na przesłanie oferty handlowej?


W specjalnym artykule wyjaśniamy czy wysłanie takiej oferty jest zgodne z polskim prawem oraz czy jest ono zgodne z polityką antyspamową systemu prosponder.pl - zobacz tutaj.

Ile list adresowych mogę utworzyć?


Możesz utworzyć nieograniczoną liczbę list adresowych - tyle ile chcesz. Możesz tworzyć odrębne listy adresowe dla różnych newsletterów, kursów mailowych, grup odbiorców (potencjalnych klientów, stałych klientów) itp. Nie jesteś niczym ograniczony. Niezależenie od rodzaju abonamentu twórz tyle list, ile potrzebujesz.

Czy będziecie udostępniać jakieś materiały szkoleniowe?


Tak. Planujemy stworzenie rozbudowanej Bazy Wiedzy poświęconej nie tylko naszemu systemowi, ale w ogóle kwestiom dotyczącym e-mail marketingu. W planach mamy również przygotowanie serii video-tutoriali z obsługi systemu prosponder, a także opracowanie studiów przypadków, korzyści, dobrych praktyk i możliwych przykładów wykorzystania systemów e-mail marketingowych. Jesteśmy otwarci też na wszelkie sugestie i pomysły użytkowników.


koszty i rozliczenia

Czy pobierają Państwo opłatę za utrzymanie bazy? Jakie są dodatkowe koszta?


Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za utrzymanie bazy, czy każdorazową wysyłkę. Raz opłacony abonament zapewnia swobodny dostęp do systemu i korzystanie z niego (tworzenie nowych list adresowych, kontaktów itp.) nie generuje dodatkowych kosztów. Naszym celem jest dostarczać klientom taki produkt, który da im pełną kontrolę i możność przewidywania kosztów własnych ich e-mail marketingu - czyli po wyborze odpowiedniego dla siebie abonamentu na podstawie maksymalnej intensywności miesięcznej wysyłki, każdy użytkownik systemu może korzystać z niego bez zbędnych ograniczeń i ukrytych bądź trudnych do przewidzenia dodatkowych kosztów.

Czy wystawiacie Państwo faktury VAT?

Tak, oczywiście. Po zaksięgowaniu wpłaty za produkt lub usługę wysyłamy fakturę VAT na podany w zamówieniu adres.

Czy trzeba płacić dodatkowo za transfer?

Nie. W ramach każdego planu abonamentowego gwarantujemy określony transfer, który pozwoli Ci korzystać z systemu w normalny sposób bez zbędnych ograniczeń. Nie prowadzimy polityki ukrytych kosztów. Staramy się żebyś wiedział dokładnie co zamawiasz i ile Cię to będzie dokładnie kosztować.

Czy będę musiał płacić za każdego wysłanego maila?

Nie. Płacisz jedynie jeden (roczny) abonament, dzięki czemu wiesz dokładnie jaki jest koszt prowadzonego przez Ciebie e-mail marketingu. Nie płacisz za każdą wysyłkę i za każdego maila tylko za przyznany limit miesięcznej wysyłki. Jeśli chcesz wysłać w danym miesiącu kilka kampanii do kilku list, to dopóki nie przekroczysz limitu wysyłki w danym planie abonamentowym, nie jest to związane z żadnymi dodatkowymi kosztami. Jeśli będziesz chciał prowadzić bardziej intensywny mailing do większych list adresowych to wystarczy, że przejdziesz na wyższy abonament.


możliwości systemu

Czy istnieje możliwość importu już zebranej, własnej bazy kontaktów?


Tak. Każdy abonament STANDARD obsługuje funkcję importu. Z pliku tekstowego CSV możliwe jest zaimportowanie nie tylko adresów swoich klientów, ale również wartości pól własnych jak imię, nazwisko, płeć, miejsce zamieszkania, zainteresowania itp. Każdy użytkownik może swobodnie korzystać z tej funkcjonalności systemu jeśli tylko działa zgodnie z naszą Polityką Antyspamową.

Czy mogę używać swojego loga w mailach HTML?


Oczywiście. Masz pełną kontrolę nad tym jak wyglądają Twoje kampanie mailowe. Możesz wykorzystać jeden z wielu wbudowanych szablonów HTML i dostosować go do swoich potrzeb lub stworzyć nowy szablon firmowy zupełnie od postaw przy użyciu prostego w obsłudze edytora WYSIWYG. Możesz też zlecić wykonanie takiego szablonu naszym grafikom.

Czy macie jakieś szablony HTML do wykorzystania w kampaniach mailowych?


Tak. W systemie wbudowanych jest już ponad 130 szablonów HTML, a planujemy, że będzie ich jeszcze więcej. Przygotowujemy specjalny pakiet nowy szablonów. Istnieje też możliwość zlecenia naszym grafikom opracowania dedykowanego szablonu HTML.


Czy wiesz, że...

...już w 2008 r. pond 69,4% amerykańskich firm korzystało lub zamierzało skorzystać
z ofert zewnętrznych dostawców usług e-mail marketingowych?
Źródło: Datran Media
demo
zamow

Rekomendacje i opinie

…serwis prosponder.pl zrobiony jest bardzo profesjonalnie od strony sprzedażowej…
Stanisław Rogoziński
Manager Inwestycyjny inkubatora technologicznego Trinity Adventure
gwarancja_transferu
gwarancja_transferu

Zapisz się na newsletter

*  Imię:
*  E-mail:
*  Płeć:


Program Partnerski

Jesteś zainteresowany współpracą z nami? Będziesz miał wkrótce do wyboru:
  • Program Partnerski
    (dla twórców stron WWW)
  • Program Affiliacyjny
    (dla właścicieli stron WWW)
Jeśli chcesz być jednym z pierwszych
współpracowników, zapisz się na nasz
newsletter. Poinformujemy Cię, gdy tylko
uruchomimy zapisy do naszych programów.

Biuro Obsługi Klienta

Zadaj pytanie:

Zaufali nam:banner_green

Piszą o nas:

bankier_logomambiznes_logo
logo_pilogo_pi